Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Fields
uk: Поля

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Close
uk: Закрити

en: Show label
uk: Показати мітку

en: E.g. name="anchor"
uk: Наприклад, name="anchor"

en: Attributes: @attributes
uk: Атрибути: @attributes

en: Show fields
uk: Показати поля
