Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Close
fa: بستن
