Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Fields
tr: Alanlar

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Close
tr: Kapat
