Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Close
he: סגירה
