Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
