Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Fields
vi: Các trường

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Close
vi: Đóng
