Field help helper (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bs: Instrukcije koje će biti prikazane korisniku kod izmjene ovog polja.<br />Dozvoljeni HTML tagovi: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
bs: Polje %field je zaključano i ne može biti izmijenjeno.
