Field help helper (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Other
eo: Alia
