Field help helper (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Help text
et: Abitekst

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Other
et: Muu

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
