Field help helper (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Other
eu: Bestea

en: The field %field is locked and cannot be edited.
eu: %field eremua blokeatu dago eta ezin da editatu

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
