Field help helper (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય
