Field help helper (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Other
hi: अन्य
