Field help helper (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Help text
nl: Helptekst

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
