Field help helper (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Help text
ta: வணக்க உரை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Saved %label configuration.
ta: %label-ன் சேமித்த முறையமைவுகள்.
