Field help helper (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Other
ast: Otru
