Field help helper (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Save
az: Saxla

en: Other
az: Digər

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: The field %field is locked and cannot be edited.
az: Sahə %field kilidlənib və redaktə edilə bilməz.

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.
