Field help helper (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
be: Інструкцыі, якія будуць прадстаўленыя карыстальніку ніжэй гэтага поля на форме рэдагавання.<br /> Дазволеныя HTML тэгі: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
be: Поле %field заблакіраванае і не можа рэдагавацца.

en: Saved %label configuration.
be: Захаваць налады %label.
