Field help helper (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Other
ca: Altres

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ca: Instruccions que es presenten a l'usuari a sota d'aquest camp al formulari d'edició.<br /> Etiquetes HTML permeses: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
ca: El camp %field està bloquejat i no es pot editar.

en: Saved %label configuration.
ca: S'ha desat la configuració de %label.

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
