Field help helper (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
da: Vejledning som vises til brugeren under dette felt på redigeringsformularen.<br />Tilladte HTML-tags: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
da: Feltet %label er låst og kan ikke redigeres.

en: Saved %label configuration.
da: Indstillinger for %label gemt.

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
