Field help helper (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Help text
es: Texto de ayuda

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
es: Instrucciones para presentar al usuario por debajo de este campo en el formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
es: El campo %field esta bloqueado y no se puede editar.

en: Saved %label configuration.
es: Guardada la configuración de %label.

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
