Field help helper (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Tämän kentän alapuolella lomakkeella käyttäjälle näytettä ohjeteksti.<br />Sallitut HTML-merkit: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
fi: Kenttä %field on lukittuna eikä sitä voi muokata.

en: Saved %label configuration.
fi: Tallennettu %label asetukset.

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
