Field help helper (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ja: 編集画面のこのフィールドの下に表示したい説明。<br />利用可能なHTMLタグ: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
ja: フィールド %field はロックされており、編集できません。

en: Saved %label configuration.
ja: %label 設定を保存しました。

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
