Field help helper (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Saved %label configuration.
ku: ڕێکخستنی %label پاشەکەوت کرا.
