Field help helper (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Other
lv: Citi

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags

en: Saved %label configuration.
lv: %label iestatījumi saglabāti

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
