Field help helper (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre
