Field help helper (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
sk: Pole %field je zamknuté a nemôže byť upravované.

en: Saved %label configuration.
sk: Konfigurácia %label uložená.

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
