Field Hidden (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: Number (decimal)
hi: संख्या ( दशमलव)

en: Number (float)
hi: संख्या (फ्लोट)

en: Number (integer)
hi: संख्या ( दशमलव)

en: Text (plain)
hi: पाठ ( सादा )
