Field Hidden (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: Hidden field
nl: Verborgen veld

en: Number (decimal)
nl: Getal (decimaal)

en: Number (float)
nl: Getal (zwevende komma)

en: Number (integer)
nl: Getal (integer)

en: Text (plain)
nl: Tekst (plat)

en: Text (plain, long)
nl: Tekst (plat, lang)

en: Text (formatted)
nl: Tekst (opgemaakt)
