Field Hidden (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Fields
de: Felder

en: About
de: Über

en: Hidden field
de: Ausgeblendetes Feld

en: Number (decimal)
de: Nummer (Dezimalzahl)

en: Number (float)
de: Gleitkommazahl

en: Number (integer)
de: Zahl (Ganzzahl)

en: Text (plain)
de: Klartext

en: Text (plain, long)
de: Text (unformatiert, lang)

en: Text (formatted)
de: Text (formatiert)
