Field Hidden (2.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist

en: Hidden field
et: Varjatud väli

en: Number (decimal)
et: Number (kümnendarv)

en: Number (float)
et: Number (ujukomaarv)

en: Number (integer)
et: Number (täisarv)

en: Text (plain)
et: Tekst (tavatekst)

en: Text (plain, long)
et: Tekst (tavatekst, pikk)

en: Text (formatted)
et: Tekst (vormindatud)
