Field Hidden (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: About
fr: À propos

en: Hidden field
fr: Champ masqué

en: Number (decimal)
fr: Nombre (décimal)

en: Number (float)
fr: Nombre (flottant)

en: Number (integer)
fr: Nombre (entier)

en: Text (plain)
fr: Texte (brut)

en: Text (plain, long)
fr: Texte (brut, long)

en: Text (formatted)
fr: Texte (formaté, court)
