Field Hidden (2.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: Hidden field
ru: Скрытое поле

en: Number (decimal)
ru: Число (десятичное)

en: Number (float)
ru: Число (дробное)

en: Number (integer)
ru: Число (целое)

en: Text (plain)
ru: Текст (простой)

en: Text (plain, long)
ru: Текст (простой, длинный)

en: Text (formatted)
ru: Текст (форматированный)
