Field Hidden (2.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Number (decimal)
eu: Zenbakia (hamartarra)

en: Number (float)
eu: Zenbakiak (float)

en: Number (integer)
eu: Zenbakia (integer)

en: Text (plain)
eu: Testu (laua)

en: Text (plain, long)
eu: Testua (laua, luzea)
