Field Hidden (2.1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja

en: Hidden field
fi: Piilotettu kenttä

en: Number (decimal)
fi: Numero (desimaali)

en: Number (float)
fi: Numero (liukuluku)

en: Number (integer)
fi: Numero (luku)

en: Text (plain)
fi: Teksti (pelkkä)

en: Text (plain, long)
fi: Teksti (pelkkä, pitkä)

en: Text (formatted)
fi: Teksti (muotoiltu)
