Field Hidden (2.1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: Hidden field
da: Skjult felt

en: Number (decimal)
da: Tal (decimal)

en: Number (float)
da: Tal (float)

en: Number (integer)
da: Tal (heltal)

en: Text (plain)
da: Tekst (ren)

en: Text (plain, long)
da: Tekst (ren, lang)

en: Text (formatted)
da: Tekst (formateret)
