Field Hidden (2.1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par

en: Number (decimal)
lv: Skaitlis (decimāldaļa)

en: Number (float)
lv: Skaitlis (peldošs komats)

en: Number (integer)
lv: Skaitlis (vesels skaitlis)

en: Text (plain)
lv: Teksts (vienkāršs)

en: Text (plain, long)
lv: Teksts (vienkāršs, garš)

en: Text (formatted)
lv: Teksts (formatēts)
