Field Hidden (2.1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: Hidden field
ro: Câmp ascuns

en: Number (decimal)
ro: Număr (zecimal)

en: Number (float)
ro: Număr (flotant)

en: Number (integer)
ro: Număr (întreg)

en: Text (plain)
ro: Text (simplu)

en: Text (plain, long)
ro: Text (simplu, lung)

en: Text (formatted)
ro: Text (formatat)
