Field Hidden (2.1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: Hidden field
sv: Dolt fält

en: Number (decimal)
sv: Nummer (decimal)

en: Number (float)
sv: Nummer (flyttal)

en: Number (integer)
sv: Nummer (heltal)

en: Text (plain)
sv: Text (ren)

en: Text (plain, long)
sv: Text (ren, lång)

en: Text (formatted)
sv: Text (formaterad)
