Field Hidden (2.1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: Hidden field
cs: Skryté pole

en: Number (decimal)
cs: Číslo (desetinné)

en: Number (float)
cs: Číslo (s plovoucí čárkou)

en: Number (integer)
cs: Číslo (celé)

en: Text (plain)
cs: Text (prostý)

en: Text (plain, long)
cs: Text (prostý, dlouhý)

en: Text (formatted)
cs: Text (formátovaný)
