Field Hidden (2.1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί

en: Number (decimal)
el: Νούμερο (δεκαδικό)

en: Number (float)
el: Αριθμός (κινητής υποδιαστολής)

en: Number (integer)
el: Αριθμός (ακέραιος)

en: Text (plain)
el: Κείμενο (απλό)

en: Text (plain, long)
el: Κείμενο (απλό, μακρύ)
