Field Hidden (2.1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: Hidden field
pl: Ukryte pole

en: Number (decimal)
pl: Liczba (dziesiętna)

en: Number (float)
pl: Liczba (zmiennoprzecinkowa)

en: Number (integer)
pl: Liczba (całkowita)

en: Text (plain)
pl: Tekst (bez formatowania)

en: Text (plain, long)
pl: Tekst (bez formatowania, długi)

en: Text (formatted)
pl: Tekst (z formatowaniem)
