Field Hidden (2.1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: About
ta: பற்றி

en: Number (decimal)
ta: எண் (தசம)

en: Number (float)
ta: எண் (பதின்ம)

en: Number (integer)
ta: எண் (முழு)

en: Text (plain)
ta: உரை (சாதாரண)
