Field Hidden (2.1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: Hidden field
uk: Приховане поле

en: Number (decimal)
uk: Число (в десятковій системі)

en: Number (float)
uk: Число (з плаваючою комою)

en: Number (integer)
uk: Число (ціле)

en: Text (plain)
uk: Текст (простий)

en: Text (plain, long)
uk: Текст (простий, довгий)

en: Text (formatted)
uk: Текст (відформатований)
