Field Hidden (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト

en: Hidden field
ja: 非表示フィールド

en: Number (decimal)
ja: 数値 (小数点型)

en: Number (float)
ja: 数値 (浮動小数点型)

en: Number (integer)
ja: 数値 (整数型)

en: Text (plain)
ja: テキスト (プレーン)

en: Text (plain, long)
ja: テキスト (プレーン, 長文)

en: Text (formatted)
ja: テキスト (フォーマット付き)
