Field Hidden (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: Hidden field
hu: Rejtett mező

en: Number (decimal)
hu: Szám (decimális)

en: Number (float)
hu: Szám (lebegőpontos)

en: Number (integer)
hu: Szám (egész)

en: Text (plain)
hu: Szöveg (egyszerű)

en: Text (plain, long)
hu: Szöveg (egyszerű, hosszú)

en: Text (formatted)
hu: Szöveg (formázott)
