Field highlightjs (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Version
ne: संस्करण

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Themes
ne: आवरणहरू
