Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Version
id: Versi

en: Theme
id: Tema

en: Custom
id: Tersuai

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Notice
id: Peringatan

en: Themes
id: Tema
