Field Image Style (2.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: About
ar: حول

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ar: قائمة القيم المسموح بها: ستتم إزالة بعض القيم في حين يتم استخدامها حاليا.
