Field Image Style (2.0.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
be: Дазволеныя значэнні спісу: некаторыя выдаленыя значэнні пакуль у актыўным карыстанні.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
