Field Image Style (2.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Original image
et: Algne pilt

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: mõned eemaldatud väärtused on hetkel kasutusel.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
